School Essay Writer Site Ca Top Rhetorical Analysis Essay Editor For Hire Online Rites Of Passage William Golding Analysis Essay Etranger Essay Titles For The Outsiders

Samodzielną działalność gospodarczą w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych prowadzimy nieprzerwanie od lutego 2008r. Po reorganizacji, która miała miejsce w lipcu 2012r., funkcjonujemy w obecnym kształcie jako spółka cywilna prowadzona przez dwóch projektantów: Jakuba Tomalika i Przemysława Kaletę. Najwyższy standard naszej działalności oparty jest na wieloletnim doświadczeniu zdobytym w renomowanych biurach inżynierskich przy współpracy z cenionymi architektami.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy czerpią osobistą satysfakcję z każdej kolejnej realizacji odczuwając „radość tworzenia” ciekawych projektów. Od samego początku działalności przyjęliśmy zasadę współpracy z dobrymi inżynierami i architektami, gdyż to właśnie oni kształtują przyszłość firmy. Obecnie w firmie pracuje kilku inżynierów, w tym trzech z uprawnieniami projektowymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Tworzą zgrany zespół mający możliwość realizowania swoich ambicji zawodowych, a wszystko zawsze w przyjaznej i życzliwej atmosferze. Większość współpracujących inżynierów w naszej firmie to absolwenci Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej. W naszym zespole znajdują się również pracownicy naukowi  Politechniki Wrocławskiej co zapewnia nam stały i szybki dostęp do najnowszych standardów i rozwiązań w dziedzinie budownictwa i inżynierii materiałowej.

Nowoczesne wyposażenie techniczne naszego biura obejmujące licencjonowane stanowiska komputerowe z zainstalowanym oprogramowaniem projektowym firmy Autodesk (AutoCAD),oprogramowaniem wspomagającym analizę statyczno-konstrukcyjną (Autodesk Robot Structural Analysis Professional), oraz wdrożony system projektowania BIM w oparciu o oprogramowanie Tekla Structures.

Znajomość nowoczesnych technologii budowlanych oraz posiadanie zaawansowanego oprogramowania statyczno-konstrukcyjnego umożliwia nam sprawne projektowanie zgodnie z najnowszymi trendami na rynku. Dzięki temu doskonale sprawdzamy się również w zakresie doradztwa technicznego, opiniowania dokumentacji projektowej oraz optymalizacji kosztów budowy.

Każde zadanie projektowe, którego się podejmujemy, na etapie realizacji inwestycji jest przez nas prowadzone w formie nadzorów autorskich.

Projektanci Jakub Tomalik i Przemysław Kaleta są laureatami konkursu Inżynier Roku za rok 2015 organizowanego przez Dolnośląską Izbę Inżynierów Budownictwa.

mgr inż. Jakub Tomalik

mgr inż. Jakub Tomalik

główny projektant

 

mgr inż. Przemysław Kaleta

mgr inż. Przemysław Kaleta

główny projektant